Anketa I

23. června 2011 v 18:42 | Tomy Spilotro

Měla se v zápasu na ME ve fotbale do 21 let Česko - Švýcarsko po ruce Rossiniho ve 100. minutě kopat penalta?

Možná někteří z vás fandili na ME ve fotbale do 21 let našemu národnímu týmu. Ten to i přes ne moc přesvědčující výkony dotáhl až do semifinále, kde se ve středu utkal se švýcarským celkem. V základní hrací době se toho moc neudálo a oba týmy se rozešli do kabin s remízou 0:0. Poté došlo na prodloužení ve kterém se do sté minuty nedělo nic zajímavého. Právě v této době centroval český kapitán Dočkal míč do pokutového území Švýcarů a hlavičkou se ho do brány pokoušel propasírovat útočník Chramosta. Poté si ale Švýcar Rossini pomohl rukou a zastavil tak míč. Ruka se však nepískala. Český předseda komise rozhodčích Luděk Macela se spolu s dalšími odborníky shoduje, že se však penalta kopat měla. Jaký názor na tuto situaci máte vy? Pod tímto textem je pro Vás připravena anketa. Díky za vaše hlasy.