Anketa V

18. července 2011 v 6:59 | Tomy Spilotro
Je tady pondělí, začíná nový týden a sním přichází i další anketní otázka. Musím říct, že jste se od minula polepšili a já vám za to srdečně děkuji. Tentokrát obětovalo svůj drahocenný čas 10 lidí, kteří se kliknutím na odpověď zúčastnili ankety o nejlepšího představitele Jamese Bonda, ve které zvítězil Sean Connery. No, vzhledem k počtu hlasů to není asi moc reprezentativní výsledek, ale přeci jen na tom něco bude. Pro mě rozhodně také vítězí Sean Connery, i když jsem ještě stále neviděl poslední Bondy v podání Daniela Craiga.

Ale přesuneme se k aktuální otázce, na kterou mě zajímají vaše názory. Dnes se sejdou lídři koaličních stran, aby projednali návrh ministerstva financí ohledně rozpočtu a zvýšení DPH na 19%. S tímto krokem opět nesouhlasí koaliční strana Věci Veřejné, kteří mají, co se daní týče, blíže k opoziční ČSSD a ve vládě se tak schyluje k dalšímu souboji. VV už jsou známi tím, že vládu spíše trhají, nežli stmelují a tak mě ani nepřekvapuje, že si opět stěžují na nedodržení koaliční smlouvy. Spíše mi teď vrtá hlavou, na co se zeptat dřív. Napadají mě hned dvě anketní otázky. Jedna by se týkala toho, zdali souhlasíte se zavedením jednotné daně na 19%. Jenže mám pocit, že by zde výsledky byli spíše jednohlasné, proto se k tomuto můžete, a budu za to velice rád, vyjadřovat do komentářů. V anketě pak můžete hlasovat o tom, zdali si myslíte, že strana Věcí Veřejných, kteří neustále do koalice vnášejí rozpory, patří do vlády.

Patří podle Vás strana Věcí Veřejných do vládní koalice?

Předem děkuji za vaše názory a přeji krásné a slunečné prožití nového týdne.

Archív anket:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Patří podle Vás strana Věcí Veřejných do vládní koalice?

Ano
Ne

Komentáře

1 scary scary | Web | 18. července 2011 v 9:37 | Reagovat

Věci veřejné se mi jevily jako poměrně slušná strana i když o politice jsem věděla své , zklamala jsem se už v jednou v "Zelených " a Bursíkovi kteří vypadali taky slušně a nakonec jen seděli čtyři roky ve vládě a brali slušné peníze ale kde nic tu nic.
A ano , zklamala jsem se i po druhé - věci veřejné možná vystupují nekompromisně ale John je jen nastrčený panák a já mám pocit že ta strana je jakási záminka podnikatelů kteří chtějí ovlivnit své zájmy aby měli informace s první ruky nebo aby rovnou zasáhli do dění.
Na druhou stranu tato vláda devastuje obyčejné a chudší vstvy lid a přímo nahrává milinářům a zbohatlíkům kteří vydělali na tunelování.Těch se totíž ony refermy nikdy nedotknou ale staré paní která žije sama , celý život pracovala jako dělnice se asi dotkne když zaplatí místo 30 nebo 50,- stovku jen to hvízdne.
V česku není strana kterou bych já osobně mohla volit aniž bych si pak musela jít useknou ruku která vhodila lístek do volební urny - povšimněte si urny - je to jako na pohřeb , a ano občané pohřbívají další čtyři roky.
Nicméně , mojim hlavním přáním je ať se vláda ustálí - je mi jedno jestli to bude pravice nebo levice ale hlavně a´t jedna strana vládne dlouhodobě a opozice je funkční komentátor a "revizor". Ale toho se v česku jen tak nedočkáme. Kdyby lidi věděli už v 89 co je čeká , nikdy by se do demoracie takhle nehrnuli . Ale víte co ? Česko není demoratické.
Scary

2 Jája Valerová Jája Valerová | 18. července 2011 v 12:39 | Reagovat

za to co dělají,vůbec nepatří do žádné vlády.

3 paradigma paradigma | 18. července 2011 v 12:58 | Reagovat

[1]: Máte naprostou pravdu. V mnoha věcech s Vámi souhlasím, skoro mi mluvíte z duše :) Díky za obsáhlý komentář

[2]: Také děkuji za komentář ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama